Korisnik:

« Svibanj 2024 »

Vozni red
Školski jelovnik
Veseliš li se povratku u školu?

Omoguru

Školska i županijska natjecanja

Završio je još jedan ciklus školskih i županijskih natjecanja znanja koji je i ove godine započeo krajem siječnja natjecanjem iz Engleskog jezika i Informatike. Na školskom natjecanju iz Engleskog jezika sudjelovalo je 7 učenika sedmih razreda i 6 učenika osmih razreda, nažalost bez poziva na županijsko natjecanje. Na školskom natjecanju iz Informatike sudjelovao je učenik osmog razreda Patrick Šćulac koji je na županijskom natjecanju zauzeo odlično 2. mjesto.

Uslijedilo je školsko natjecanje iz Matematike na kojem je ukupno sudjelovalo 20 učenika od 4. do 8. razreda, ali bez plasmana na županijsku razinu.

Natjecanje iz Kemije održano je početkom veljače, a plasman na županijsko natjecanje izborila je učenica sedmog razreda Ema Bubola i ostvarila odlično 4. mjesto.

U tjednu od 6. do 10. veljače naši su učenici sudjelovali na čak 5 školskih natjecanja i to iz Povijesti, Talijanskog jezika, Tehničke kulture, Vjeronauka i Fizike. Na županijskom natjecanju iz Vjeronauka, Vjeronaučna olimpijada sudjelovale su učenice Ema Bubola, Lorena Kajinić, Lana Lalić i Eliza Radin i ekipno osvojile odlično 6. mjesto. Na županijskom natjecanju iz Tehničke kulture sudjelovala je učenica Lana Bradarić i ostvarila zapaženi rezultat. Posljednje županijsko natjecanje na kojem su sudjelovali naše učenici bilo je ono iz Talijanskog jezika s kojeg su se učenici vratili s odličnim rezultatima. Učenik Liam Labinjan zauzeo je prvo mjesto u županiji, učenica Carla Tuljak 3. mjesto, učenica Stella Škrinjar 4. mjesto i učenica Eliza Radin 6. mjesto. Čestitke učenicima i učiteljici mentorici Ireni Bartolić. S nestrpljenjem očekujemo poziv na državno natjecanje.

Svim učenicima i mentorima ide pohvala za želju i trud i želimo im puno uspjeha u daljnjem učenju i radu.

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 22. 3. 2023.

Zabavno i poučno