Obavijesti za roditelje

Poštovani roditelji,

u priloženim dokumentima nalazi se Popis odabranih udžbenika za obvezne i izborne predmete u šk. god. 2021./2022.Odluka o drugim obrazovnim materijalima za školsku godinu 2021.-2022.​ (za sve razrede) te popis školskog pribora (za učenike od 1. do 4. razreda).

UDŽBENICI

Za šk. god. 2021./2022. udžbenici za obvezne i izborne predmete za učenike osnovnih škola bit će osigurani sredstvima Državnog proračuna tako da će svaki učenik/ca udžbenike dobiti besplatno na početku školske godine.

Popis odabranih udžbenika za obvezne i izborne predmete u šk. god. 2021./2022. nalazi se u privitku.

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlase i ostale obrazovne materijale) za 2., 3., 4., 5., 6., 7. i 8. razred nabavljaju učenici tj. roditelji/skrbnici sami prema Odluci o drugim obrazovnim materijalima za školsku godinu 2021./2022., koja se nalazi u privitku.

VAŽNO: Druge obrazovne materijale za 1. razred financirat će Grad Novigrad, dakle roditelji ih ne naručuju niti plaćaju.

LIKOVNE MAPE

Za potrebe predmeta Likovna kultura, roditelji su dužni nabaviti likovne mape sljedećih nakladnika:

1. razred - Alfa

2. razred - Alfa

3. razred - Alfa

4. razred - Alfa

5. razred - Profil

6. razred - Profil

7. razred - Profil

8. razred - Profil

VAŽNO: Likovne mape za učenike i učenice prvih razreda financirat će se iz Proračuna Grada Novigrada

Raspored sati razrednih odjela
Pravilnici
Obrasci

Dokumentacija za upis učenika u školu

_______________________________________________________________

Zahtjev za upis izbornog predmeta

Ispis iz izbornog predmeta

Priloženi dokumenti: Zahtjev za ispis iz izbornog predmeta​

Zamolba za izostanak učenika s nastave do 3 dana

Zamolba za izostanak učenika s nastave do 7 dana

Zamolba za izostanak učenika s nastave do 15 dana

_______________________________________________________________

Obrazac za ispis učenika iz Produženog boravka

Prekid ugovora o pružanju usluga školske kuhinje

_______________________________________________________________

Zahtjev za izdavanje prijepisa svjedodžbe

_______________________________________________________________

Zahtjev za ispis učenika iz glazbene škole

Raspored individualnih razgovora za roditelje

Poštovani roditelji,

u skladu s epidemiološkim mjerama i uputama resornog ministarstva i HZJZ-a individualne konzultacije u školskoj godini 2020./2021. odvijat će se uz prethodnu najavu razredniku putem maila ili dogovorenih kanala.  Prema iskazanoj procjeni i potrebi razrednik će posredovati u dogovoru oko načina i vremena individualnih razgovora s predmetnim učiteljima.

Izborni predmeti

Savjetovanje mladih