Korisnik:

« Svibanj 2024 »

Vozni red
Školski jelovnik
Veseliš li se povratku u školu?

Omoguru

Županijsko natjecanje u odbojci

U veljaču smo ušli u sportskome duhu jer je naša škola bila domaćin u organizaciji županijskog natjecanja u odbojci za djevojčice i dječake sedmih i osmih razreda. Natjecanje se održalo u Gradskoj sportskoj dvorani 8. i 10. veljače 2023. godine.

U konkurenciji djevojčica sudjelovalo je šest školskih sportskih društava iz šest osnovnih škola: ŠSD „Vrsar i Funtana“ iz Osnovne škole Vladimira Nazora Vrsar koje je ujedno osvojilo i zlatno prvo mjesto, ŠSD „Stoja“ iz Osnovne škole Stoja Pula koje je osvojilo drugo mjesto te ŠSD „Veli Vrh“ iz Osnovne škole Veli Vrh Pula koje je osvojilo treće mjesto. Uz navedene škole koje su zauzele pobjedničko postolje, na natjecanju je sudjelovalo i ŠSD „Mladost“ iz Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, ŠSD „Mladost“ iz Osnovne škole Marije i Line Umag te ŠSD „Galeb“ iz Osnovne škole Jurja Dobrile Rovinj.

U konkurenciji dječaka, na natjecanju je sudjelovalo također šest školskih sportskih društava iz šest osnovnih škola. Najsjajnije prvo mjesto osvojilo je ŠSD „Mladost“ iz Osnovne škole Marije i Line Umag, drugo je mjesto osvojilo ŠSD „Vidikovac“ iz Osnovne škole Vidikovac Pula dok je treće mjesto osvojilo ŠSD „Galeb“ iz Osnovne škole Jurja Dobrile Rovinj. Na natjecanju su sudjelovali još i dječaci iz sljedećih školskih sportskih društava: ŠSD „Mladost“ iz Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, ŠSD „Airone“ iz OŠ-SE Giuseppina Martinuzzija Pula te ŠSD „Rivarela“ koje je predstavljalo našu školu, Osnovnu školu Rivarela Novigrad.

U sklopu ŠSP „Rivarela“ na natjecanju su našu školu predstavljali sljedeći učenici: Sven Andreašić, Dominik Bartolović, Roko Bubalo, Dario Čakarun, Leon Kajinić, Liam Labinjan, Karlo Matić, Gabrijel Merhar, Stefano Ponjavić, Enis Pudić, Dion Qenaj te Nikola Višak koje posebno pohvaljujemo!

Također, čestitamo svim školama na osvojenim mjestima, a pobjedničkim ekipama želimo puno sreće u daljnjim natjecanjima!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 14. 2. 2023.

Zabavno i poučno