Korisnik:

« Svibanj 2024 »

Vozni red
Školski jelovnik
Veseliš li se povratku u školu?

Omoguru

Pregled sportskih školskih natjecanja u prvome polugodištu

Tijekom prvog polugodišta protekle 2022./2023. godine, naši su učenici, pod vodstvom učiteljice Marine Galić, sudjelovali na brojnim sportskim natjecanjima na kojima su postigli značajne rezultate.

ODBOJKA

Kroz mjesec studeni, održala su školska natjecanja u odbojci na kojima su sudjelovali dječaci i djevojčice petih i šestih te sedmih i osmih razreda. Natjecanja su se održala u Gradskoj sportskoj dvorani jer je domaćin natjecanja bila upravo naša škola, a osim naše škole, na natjecanjima su sudjelovale i ostale osnovne škole Bujštine – OŠ Marije i Line Umag, TOŠ Galileo Galilei Umag, OŠ Mate Balote Buje te TOŠ Edmondo De Amicis Buje.

Najprije se 9. studenog održalo školsko natjecanje učenika i učenica sedmih i osmih razreda, prilikom čega je ženska ekipa koju su činile učenice: Ilijana Barišić, Lana Lalić, Ivana Orčik, Eliza Radin, Karla Dasović, Carla Tuljak, Yara Babić Ribeiro, Gaia Maria Peroša, Lana Bradarić, Lana Aščić, Ida Dujak, Nina Rađaković, Ana Jakus, Vita Ritoša, Ela Sain i Zoe Pištan osvojila 2. mjesto. Mušku su ekipu činili učenici: Dominik Bartolović, Dario Čakarun, Leon Kajinić, Dion Qenaj, Nikola Višak, Roko Bubalo, Petar Ponjavić, Enis Pudić, Sven Andreašić, Ivano Kmet, Gabriel Merhar i Karlo Martić te su oni osvojili 3. mjesto.

Tjedan dana kasnije, 16. studenog, svoju su snagu i odbojkaške vještine odmjerile muška i ženska ekipa učenika i učenica petih i šestih razreda. Pritom su obje ekipe osvojile 1. mjesto te samim time osigurale prolaz na daljnje natjecanje na županijskoj razini koje će se održati u drugome polugodištu. Žensku su ekipu činile učenice: Nina Rađaković, Ida Dujak, Lana Bradarić, Lana Aščić, Zoe Pištan, Vita Ritoša, Gaia Maria Peroša, Ela Sain, Luna Markežić, Ana Jakus, Larisa Paliska, Tereza Ukaj, Amber Beaković, Sara Janjić, Ema Tomović i Lea Vitasović. U muškoj su se ekipi natjecali učenici: Evan Andreašić, Erik Ičin, Deniel Kozmi, Rei Markežić, Paolo Ponjavić, Bojan Zrnić, Deni Aličajić, Antonio Ćosić, Gabriel Križan, Ledion Qenaj te Adam Jugovac.

FUTSAL

Naši su učenici sudjelovali na školskim natjecanjima petih i šestih te sedmih i osmih razreda osnovnih škola Bujštine u futsalu.

Natjecanje sedmih i osmih razreda održalo se u Umagu 8. prosinca. Uz našu školu, na natjecanju su sudjelovale: OŠ Marije i Line Umag, TOŠ Galileo Galilei Umag, OŠ Mate Balote Buje, TOŠ Edmondo De Amicis Buje te OŠ Oprtalj. Na natjecanju su sudjelovali učenici naše škole: Dario Čakarun, Dominik Bartolović, Dion Qenaj, Stefano Ponjavić, Niko Bandov, Petar Ponjavić, Enis Pudić, Karlo Martić, Sven Andreašić, Roko Bubalo i Lovren Šavor te su oni osvojili 5. mjesto.

Školsko natjecanje u futsalu osnovnih škola Bujštine u konkurenciji petih i šestih razreda održalo se u Bujama 13. prosinca, a na njemu su, osim učenika naše škole, sudjelovali učenici iz OŠ Marije i Line Umag, TOŠ Galileo Galilei Umag, OŠ Mate Balote Buje te OŠ Oprtalj. Na natjecanju su sudjelovali sljedeći učenici naše škole: Bojan Zrnić, Anton Ćosić, Gabriel Križan, Ledion Qenaj, Vid Anton Šipić, Ruben Krevatin, Dan Marković te Dino Hodžić te su oni osvojili 3. mjesto.

GIMNASTIKA

Na županijskom prvenstvu u gimnastici koje se održalo 29. studenog u Osnovnoj školi Marije i Line u Umagu učenice naše škole: Natali Bogojević, Mia Klarić, Ena Perić, Luna Markežić te Romina Anić ekipno su osvojile 2. mjesto (na spravama – ruče, greda, parter, preskok, raznoška) dok je učenica Elora Krevatin osvojila odlično 1. mjesto na spravi ruče.

PLES

Krajem godine, 20. prosinca u Sportskom centru Franko Mileta u Labinu, učenice naše škole: Natali Bogojević, Mia Klarić, Luna Markežić, Eni Perić, Romina Anić i Anamarija Posanović sudjelovale su na županijskom natjecanju u dvoranskom/umjetničkom plesu te urbanom/cheer plesu te su na natjecanju postigle vrlo sjajno 2. mjesto.

Ovim putem još jednom čestitamo svim našim učenicima i učenicama na sudjelovanju na natjecanjima, uloženom trudu i naporu te na postignutom uspjehu!

Isto tako, učenicima koji će ove kalendarske godine sudjelovati na daljnjim natjecanjima želimo puno uspjeha i sreće!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 9. 1. 2023.

Zabavno i poučno