Korisnik:

« Svibanj 2024 »

Vozni red
Školski jelovnik
Veseliš li se povratku u školu?

Omoguru

Organizacija rada na početku nove školske godine 2022./2023.

"U školi se uvijek događa budućnost, a ljudske vrline nesebičnost, razumijevanje, strpljivost, blagost i dobrota, život čine plemenitijim.’’

Poštovani roditelji, dragi učenici, do početka nove nastavne 2022./2023. godine dijeli nas još nekoliko dana.

Školsko zvono ponovo će zvoniti za novi radni ciklus, nove susrete i nova iskustva. Nakon dvije i pol iznimno zahtjevne školske godine, s radošću se vraćamo u školske klupe bez posebno propisanih epidemioloških mjera, ali s preporukom opreza i poštivanja osnovnih higijenskih navika.

U napetosti i radosnom iščekivanju početka, želeći da novu školsku godinu započnemo u što ugodnijoj i vedroj atmosferi, a povratak u školske klupe učinimo uspješnim, donosimo vam obavijesti za prvi dan nastave;

• nastava počinje u ponedjeljak 5. rujna, u 8 sati za sve učenike osim za učenike prvih razreda
  • svi učenici ujutro ulaze na glavni ulaz
  • mole se roditelji, koji svoju djecu prate/dovoze u školu, da se zadržavaju u školskom dvorištu. Ulazak u školu bit će moguć jedino uz prethodnu najavu. O načinima održavanja roditeljskih sastanaka i individualnih razgovora roditelji će biti pravovremeno obaviješteni.
  • školski autobus u dolasku u školu prometovat će prema voznom redu objavljenom na mrežnim stranicama Škole (u privitku)
  • povratak školskog autobusa predviđen je nakon petog sata, u 12,45 (samo prvi dan nastave)
  • od utorka 6. rujna autobus će voziti prema voznom redu (objavljen na mrežnim stranicama Škole)
  • školska marenda bit će poslužena svim učenicima Škole (samo prvi dan nastave)
  • molimo učenike da zbog preuzimanja udžbenika ponesu sa sobom školske torbe, pribor za pisanje, bilježnicu-informativku i papuče za školu
  • u privitku se nalazi raspored zvona i odmora

Svako razredno odjeljenje preuzet će razrednik i povesti do matične učionice.
Nastava za učenike predmetne nastave odvijat će se po modelu kabinetske nastave. Prva dva sata održat će se satovi razrednog odjela, a nakon toga slijedi nastava prema dobivenom rasporedu sati do petog sata. Nakon petog sata svi učenici putnici odlaze na autobus.

Od utorka 6. rujna nastava će se odvijati prema rasporedu sati koji će učenici dobiti pri dolasku u Školu, a dostupan je i u privitku.

Rad u produženom boravku započinje drugi dan nastave, u utorak 6. rujna za sve učenike, osim za učenike prvih razreda. Produženi boravak za učenike prvih razreda bit će organiziran u drugom tjednu nastave, od ponedjeljka 12. rujna.

Rad u Glazbenom odjelu započet će prema dogovoru i rasporedu mentora s učenicima. Prvog dana nastave mentori će polaznike Glazbenog odjela obavijestiti o rasporedu i trajanju nastave. Sve potrebne informacije o radu Glazbenog odjela objavljenje su na mrežnim stranicama Škole pod Glazbeni odjel.

Dragi učenici, sa svojim ćete se razrednicima prisjetiti svih školskih obveza i pravilao školskom životu, kurikulumu Škole, planovima za školske ekskurzije, terenske nastave, rokova opravdavanja i najave izostanaka, kalendara rada, rasporeda informacija za roditelje, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti.

Sve će obavijesti pravovremeno biti objavljene na oglasnoj ploči u holu Škole i na mrežnim stranicama Škole. Podsjećamo sve učenike na pristojno, kulturno i odgovorno ponašanje u svim školskim prostorima, prema svim djelatnicima Škole i jedni prema drugima.

Veselimo se novim Rivarelinim počecima, velikoj novigradskoj zajednici učitelja, nastavnika, roditelja i učenika. Prihvatimo s radošću, ljubavlju i strpljenjem nove školske izazove u svakodnevnom radu širenja vidika, stjecanja znanja i vještina!

Sigurni u skladno i poticajno okruženje i uspješnu suradnju, pridržavanje dogovorenog, pozitivnu komunikaciju te međusobnu podršku i razumijevanje, svim učenicima još jednom želimo uspješnu i zanimljivu nastavnu godinu!

Srdačno,
Ravnateljica Škole
Andrea Anić, prof.

Za kraj:

"Svi učimo jedni od drugih i samo to ima smisla. Bez drugih, ja sam nitko i ništa. Samo s drugima, svi smo netko.’’

Priloženi dokumenti:
Odmori_i_vozni_red.pdf (77.61 KB)
VOZNI_RED_AUTOBUSA.pdf (280.74 KB)
Raspored_sati_za_sve_odjele.pdf (620.20 KB)
Dezurstva_ucitelja_22-23.pdf (306.18 KB)

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 2. 9. 2022.

Zabavno i poučno