Oproštaj osmaša

Nastavna je godina privedena kraju dirljivim oproštajem učenika osmih razreda.

Naime, u višenamjenskome su prostoru 21. lipnja učenici osmih razreda priredili prigodan program kojim su se oprostili jedni od drugih, učitelja i djelatnika Škole koji su ih pratili kroz čitavo osnovnoškolsko obrazovanje te ostalih mlađih kolega i prijatelja koji nastavljaju svoje školovanje.

Tijekom bogatog programa prikazani su prigodni glazbeno-vizualni zapisi na kojima su uz popratnu glazbu bile prikazane fotografije i razne zgode svih učenika 8. razreda, učenik Patrik Šćulac te Riana Krebel izveli su samostalne glazbene točke – Patrick na harmonici, a Riana na klaviru. Nakon što su osmaši zajednički otpjevali odabrane pjesme, pohvaljeni su učenici koji su postigli odličan uspjeh te iznimne rezultate na natjecanjima. Uz to, proglašeni su najbolji i najuzorniji sportaši, a učenici su se minutom šutnje prisjetili i svih onih koji su ih napustili prije vremena. Naposljetku, učenici su se malim znakom pažnje zahvalili svim učiteljima koji su ih tijekom školovanja poučavali, čuvali im leđa te bili uz njih!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 30. 6. 2023.