Dobrodošli na stranicu školske knjižnice!

Katalog školske knjižnice

Knjižničarka: Ljiljana Kostić, dipl. knjiž.

E-mail: ljiljana.kostic@skole.hr

Vijesti iz knjižnice

Knjižnična naprtnjača je krenula!

Danas je sa uvodnom radionicom u školskoj knjižnici i službeno u našoj školi započeo projekt "Čitajmo mi, u obitelji svi". Na početku sata prisjetili smo se kako koristiti enciklopedije, te zaigrali igru u kojoj su četiri grupe pokušale u 10 minuta pronaći što više točnih odgovora na zadana pitanja koristeći se enciklopedijama. Pobijedila je grupa "Znalci" sa 5 točnih odgovora i najbržim vremenom! Nakon natjecanja, knjižničarka je predstavila knjige koje se nalaze u naprtnjači i objasnila razredu kako projekt funkcionira i koje su njihove obaveze. Knjižnična naprtnjača putovat će od učenika do učenika do kraja školske godine, počevši od ovog petka. Svaki petak naprtnjaču će preuzimati idući učenik/ca te je vratiti u srijedu kada će ostatku razreda predstaviti svoje dojmove sa čitanja. Prvi učenik koji knjižničnu naprtnjaču danas nosi kući je Simon Ukaj! Jedva čekamo da čujemo Simonove dojmove!

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 27. 1. 2017.