Odbojkaši prvi na Međuopćinskom natjecanju!

U četvrtak, 22. studenoga 2018. godine Gradska dvorana Novigrad bila je domaćin Međuopćinskog natjecanja u odbojci za učenice i učenike osnovnih škola iz Novigrada, Buja i Umaga.

U natjecanju, osim domaćina, učenika iz OŠ-SE RIVARELA Novigrad, sudjelovali su odbojkašice i odbojkaši obiju osnovnih škola iz Buja i Umaga.

U uzavreloj atmosferi domaćeg terena, nošeni velikom podrškom s tribina, naši su odbojkaši iskoristili te prednosti i odličnom igrom osvojili prvo mjesto!!! Finalna dramatična utakmica završila je pobjedom naših dečki protiv odbojkaša iz TOŠ Buje rezultatom  2:1.

Nešto slabije sreće i spretnosti bile su naše odbojkašice. Poražene su rezultatom 2:0  u utakmici za prvo mjesto od ekipe OŠ Marije Line iz Umaga.

Čestitamo našim sportašima na postignutim uspjesima!!!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 22. 11. 2018.

Ovaj mjesec: 1982