Me, Myself & I

Mjerenje emocionalne temperature

Glavna svrha ove provjere "emocionalne temperatura" je prikupljanje podataka o utjecaju pandemije i online učenja na emocionalno stanje učenika predmetne nastave OŠ i osmišljavanje prikladne podrške učenicima. Upitnik je bio anoniman i u našoj školi se proveo u ožujku ove godine. Ispitanici su bili učenici od 5. do 8. razreda, a upitnik je proveden u suradnji s OŠ Poreč, OŠ Ivo Lola Ribar Labin i OŠ Vladimira Nazora Rovinj. U našoj školi za provedbu ankete su se pobrinule psihologinja Iva Gortan i učiteljica informatike Sanja Pilat Federici. Rezultati ankete su sljedeći:

Rezultati su pokazali da učenicima doista nije lako u situaciji u kojoj se trenutno nalazimo. Nadamo se da će zajednički trud i suradnja učenika, učitelja, roditelja i stručnih suradnika pomoći svima - a posebice učenicima - u prilagodbi novonastaloj situaciji.

objavio: Betina Boban   datum: 7. 4. 2021.