Vijesti

Odluka o odabiru dvije najpovoljnije ponude za provedbu ekskurzije učenika/ca 7. raz.

Poštovani,

dajemo  Vam na uvid rezultate glasovanja odabira agencije, a u svezi realizacije terenske nastave prema pozivu 01/2020.

Na sastanku povjerenstva, 28.1.2020. u prostorijama škole, nazočili su svi članovi povjerenstva, te se odlučili za dvije agencije koje će imati priliku predstaviti svoje ponude na roditeljskom sastanku 7. a/b. razreda.

Odabrane dvije agencije su:

1. Alibi d.o.o., Umag

2. Artik d.o.o., Umag

Roditeljski sastanak za odabir agencije održat će se u petak, 31.1.2020. s početkom u 17.00 sati.

Pozivamo predstavnike agencija da prezentiraju roditeljima svoju ponudu. Roditelji će tajnim glasovanjem odabrati jednu ponudu, te će rezultati biti objavljeni na mrežnim stranicama škole.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 22. 1. 2020.