Korisnik:

« Ožujak 2024 »

Vozni red
Školski jelovnik
Veseliš li se povratku u školu?

Omoguru

Niži razredi na Platku..

S velikim su nestrpljenjem i uzbuđenjem učenici nižih razreda dočekali odlazak na snijeg na Platak. U pratnji svojih učiteljica, dobro opremljeni skijaškom i sanjkaškom opremom veselo se društvo pusnog utorka sanjkalo, grudalo, pravilo snješka, uživalo na snježnom, bijelom pokrivaču Gorskog kotara. Svi su se vratili čitavi, zadovoljni i sigurni da su putovanja i zajednička druženja nezaboravni trenuci školovanja.

Izdvojili smo iz sastavaka učenika 3. a razreda;

…od uzbuđenja, probudila sam se u pet sati ujutro… Kad smo stigli na Platak, padao je snijeg. Mom veselju nije bilo kraja. Počelo je grudanje, sanjkanje… Sve što je  lijepo, kratko traje, pa tako i naš izlet na Platak. Rado bih ponovila taj dan.

Ivana Prodan

…Karla i ja iznajmile smo sanjke i jurile kao vjetar. Baš je bilo super! Volje bismo da naša učiteljica češće organizira takve izlete.

Elisa Starčević

Toliko sam se veselila odlasku na snijeg da večer prije nisam mogla zaspati od uzbuđenja…Stigavši na Platak, očarala nas je njegova bjelina. Šećući, zapažali smo životinjske tragove.Moja prijateljica Ana i ja sanjkale smo se na najvišem brdu. ..Kad smo stigli u Novigrad, osjećala sam veliki umor, no unatoč tome, jedva čekam da se tako nešto što prije ponovi.

Ela Šoljan.

objavio: Eva Bačić   datum: 18. 3. 2010.

Zabavno i poučno