Maskenbal u Rivareli

Maskirani dan

Na pusni utorak, 9. veljače školski je dan bio u znaku maškara.

Učenici su maskirani u razne maštovito izrađene kostime slušali nastavu kao policajci, vilenjaci, gusari, vještice, mačke, hipiji, bogati naftaši, zatvorenici, rokeri, stjuardese, kapetani, feministice, učiteljice, čudovišta…Bilo je tu i  svatova koji su se baš taj dan odlučili oženiti u Rivareli.

Za sve je učenike škole organizirana maskirana zabava gdje su se sve maske mogle predstaviti.  Najboljim  maskama  među učenicima nižih razreda proglašeni su Lego kocka Romana  Milosa iz 4. razreda i PopCorn Reane Crebel iz 1.b razreda. U pojedinačnoj kategoriji viših razreda nagradu su ponijeli učenici iz 7. b razreda;Tea Blažević s kostimom Valentinovo i Dino Vadnov kao Žena. U kategoriji skupna maske nagradu i oduševljenje među publikom zaslužili su Svatovi. Ženidba je bila u 8. b razredu.

O maskiranom ludilu u školi najbolje svjedoče u stihove pretočeni osjećaji i dojmovi učenika 6.b razreda.

Priloženi dokumenti:
Maskenbal.docx (11.49 KB)

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 11. 2. 2016.