Blagdanski ugođaj u Rivareli

Ulaskom u našu Školu osjeti se čaroban osjećaj topline i nadolazećih blagdana.

Tim za unutarnje uređenje naše Škole ove godine se opredijelio za temu koja nosi naslov „Topli dom“ te tako unio u našu Školu divan osjećaj topline koju svaka obitelj za blagdane osjeti u svome domu. Niži razredi sa svojim razrednicima izradili su Božićne čarape od kartona veličine oko 1 m. Viši razredi izradili su poklone od kartonskih kutija, umotali ih i ukrasili sa Božićnom čestitkom. Ognjište u prirodnoj veličini izradila je likovna grupa sa svojim voditeljem učiteljem Robertom. Bor su kitile učiteljice iz produženog boravka sa učenicima, a svi ostali članovi tima sudjelovali su u uređenju hola.

Jaslice je radila gospođa Tajana Pištan uz pomoć vjeroučitelja Kisega  i učenika viših razreda.

Likovna radionica izradila je čestitke za potrebe škole. Niži i viši razredi uredili su prigodno školske panoe.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 29. 12. 2015.