MOTO KLUB "PIRATES" DONACIJOM RAZVESELIO NAŠE UČENIKE

Lijepo je imati bivše učenike koji se rado prisjećaju svojih školskih dana i jednom lijepom gestom joj nakon 20 godina zahvale. Učinili su to pripadnici Moto kluba "Pirates" iz Novigrada s predsjednikom Igorom Kosmijem.

Novigradski "bajkeri" svake godine uveseljavaju djecu, noniće i druge novigradske organizacije prikladnom donacijom. Ove je godine na red došla i naša škola. Tako su 29. listopada u višenamjenskom prostoru škole, nakon melodijoznih nota Novigradskog gitarističkog ansambla mladih (voditeljica Svetlana Modrušan, prof.) i harmonika Carla i Emanuela (voditelj Branislav Ostojić, prof.) "bajkeri" uručili ravnateljici Davorki Parmač LCD televizor, DVD player i dva CD-playera. Učenici 7. i 8. razreda i njihove razrednice velikim su pljeskom iskazali zahvalu prijateljima škole.

Sigurni smo da će ovi pokloni olakšati nastavu i učiniti je zabavnijom!

U IME SVIH RIVARELIĆA, VELIKO HVALA MOTO KLUBU "PIRATES".

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 30. 10. 2015.

Ovaj mjesec: 2084