SPISATELJICA ŽELJKA HORVAT-VUKELJA

Učenici prvih i drugih razreda imali su sreću u tjedan dana upoznati dvije spisateljice.

Tako je u ponedjeljak 19. listopada 2015., povodom Mjeseca hrvatske knjige, u našu školu stigla simpatična, topla, kreativna spisateljica, gđa Željka Horvat-Vukelja.

Iako u mirovini, gđa Željka još rado obilazi škole i onu najmanju djecu upoznaje sa svojim čudesnim likovima. Našu je djecu upoznala s miješalicom koja miješa sastojke za kekse, ježom, zecom, klavirom... Ove su likove učenici animirali, uz pomoć spisateljice. Susret je završio uz pjesmu i note klavira kojeg je g. Željka odsvirala.

Zbilja svestrana spisateljica!

Knjižničarka Tijana pozvala je djecu da dođu u knjižnicu i posude njezine slikovnice: "Petra uči plivati", "Leteći klavir", "Balončica", "Hrabrica", "Slikopriče".

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 23. 10. 2015.