Obavijest za učenike-putnike

Poštovani roditelji, dragi učenici,

u izborniku lijevo Vozni red i Kutku za učenike objavljen je vozni red školskog autobusa

Sukladno Preporukama za rad u djelatnosti prijevoza putnika autobusima tijekom epidemije koronavirusa, molimo vas da pažljivo pročitate upute za poseban prijevoz učenika i pridržavate se istih.

• Svi učenici-putnici, neovisno kojeg su razreda, u autobusu trebaju nositi zaštitne maske.
  • Na ulazu u autobus potrebno je dezinficirati ruke. Dezinfekcijsko sredstvo osigurat će prijevoznik.
  • Preporuča se da djeca iz istog razreda sjede uvijek na istim mjestima u autobusu i grupiraju se prema razrednim odjeljenjima.

Posebno apeliramo na učenike putnike na izbjegavanje gužvi i održavanje fizičke distance i na autobusnim stajalištima.

Ravnateljica Škole

Davorka Parmač, prof.

objavio: Betina Boban   datum: 7. 9. 2021.