Obavijest o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za šk. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji,

u nastavku slijede VAŽNE INFORMACIJE vezane za nabavu drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2021./2022.

UDŽBENICI

Za šk. god. 2021./2022. udžbenici za obvezne i izborne predmete za učenike osnovnih škola bit će osigurani sredstvima Državnog proračuna tako da će svaki učenik/ca udžbenike dobiti besplatno na početku školske godine.

Popis odabranih udžbenika za obvezne i izborne predmete u šk. god. 2021./2022. nalazi se u privitku.

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlase i ostale obrazovne materijale) za 2., 3., 4., 5., 6., 7. i 8. razred nabavljaju učenici tj. roditelji/skrbnici sami prema Odluci o drugim obrazovnim materijalima za školsku godinu 2021./2022., koja se nalazi u privitku.

VAŽNO: Druge obrazovne materijale za 1. razred financirat će Grad Novigrad, dakle roditelji ih ne naručuju niti plaćaju.

Popis školskog pribora za učenike od 1. - 4. razreda možete vidjeti u odjeljku Kutak za roditelje.

LIKOVNE MAPE

Za potrebe predmeta Likovna kultura, roditelji su dužni nabaviti likovne mape sljedećih nakladnika:

1. razred - Alfa

2. razred - Alfa

3. razred - Alfa

4. razred - Alfa

5. razred - Profil

6. razred - Profil

7. razred - Profil

8. razred - Profil

VAŽNO: Likovne mape za učenike i učenice prvih razreda financirat će se iz Proračuna Grada Novigrada

objavio: Betina Boban   datum: 6. 7. 2021.