OBAVIJEST O UPISIMA U PRVI RAZRED - 16. i 17. lipnja 2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,
upis djece u 1. razred OŠ-SE Rivarela u školskoj godini 2021./2022. održava se 16. i 17. lipnja 2021. u prijepodnevnom terminu (od 9 do 12 sati) i poslijepodnevnom terminu (od 17 do 19 sati).

Na upise je potrebno donijeti:

ISPUNJENU UPISNICU sa svim potrebnim podacima

KOPIJU RODNOG LISTA djeteta

DOKAZ O DRŽAVLJANSTVU na uvid

● Upisnica i upitnik pred upis u školu nalaze se u prilogu (kliknite na  Opširnije) i u odjeljku Upisi u prvi razred.

NAPOMENE:

a) Na upisnici je važno TOČNO ispuniti osobne podatke roditelja i djeteta kako bi se podaci uveli u Matičnu knjigu Škole.

b) Potrebno je ispuniti i anketu za izvannastavne aktivnosti i izborne predmete.

c) Ispunjena anketa i dalje NE znači da je dijete upisano na aktivnost ili izborni predmet nego je tek informacija o zainteresiranosti. To se isto odnosi i na iskazanu zainteresiranost, odnosno potrebu za produženim boravkom.

d) Službeni upisi u izborne predmete, izvannastavne aktivnosti i produženi boravak obavit će se na početku školske godine, u rujnu 2021.

e) Molimo Vas da na upise uz upisnicu i kopiju rodnog lista djeteta donesete i dokaz o državljanstvu djeteta na uvid (ili kopiju domovnice, osobne iskaznice ili elektronički zapis s e-Građana).

Veselimo se vašem dolasku!
laugh

Priloženi dokumenti:
Upisnica_u_osnovnu_skolu.docx (15.92 KB)
Upitnik_pred_upis_u_skolu.pdf (154.52 KB)

objavio: Betina Boban   datum: 1. 6. 2021.