OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA 1.B RAZREDA

Poštovani roditelji, dragi učenici,

zbog kontakata s pozitivnom osobom, učenicima 1. b razreda izrečena je mjera samoizolacije od 23. travnja  do 3. svibnja u ponoć.

Molim Vas da o mjeri samoizolacije obavijestite obiteljskog liječnika vašeg djeteta te da se u slučaju pojave simptoma odmah javite liječniku.

Mjera samoizolacije podrazumijeva:

1. Osigurati djetetu, ukoliko je to moguće, boravak u odvojenoj sobi koju ne bi trebao dijeliti s ukućanima.

2. Dijete ne jede s ostalim članovima domaćinstva.

3. Ukoliko je kupaonica zajednička, dezinficirati je nakon upotrebe.

4. Ne izlaziti iz kuće.

Kontaktima kontakata, odnosno članovima obitelji nije izrečena mjera samoizolacije.

Ukoliko Vaše dijete tijekom samoizolacije razvije simptome Covid-19, potrebno je kontaktirati izabranog liječnika koji bi dijete trebao poslati na testiranje. Prema trenutno važećim preporukama HZJZ, osobe koje tijekom samoizolacije nisu razvile simptome nije potrebno testirati, osim djelatnika u zdravstvenim ustanovama i Domovima u sustavu socijalne skrbi.

Učenici 1.b razreda od ponedjeljka 26. travnja nastavu će imati po modelu C – nastava na daljinu.

Srdačan pozdrav i ostanite zdravi!

Ravnateljica:

Davorka Parmač, prof.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 23. 4. 2021.