Obavijesti, vijesti i najave

Uvodne informacije iz Glazbenog odjela

Poštovani roditelji, dragi učenici, polaznici Glazbenog odjela,

srdačno vas pozdravljamo na početku nove nastavne godine i želimo puno uspjeha, strpljenja i razumijevanja u radu.

Kako bi se  glazbeno obrazovanje naših malih glazbenika odvijao u što sigurnijim uvjetima i sukladno mjerama i uputama HZJZ-a i MZO-a donosimo vam općenite smjernice za rad u Glazbenom odjelu.

• Polaznici Glazbenog odjela na nastavu dolaze s maskama. Za vrijeme održavanja nastave nisu obvezni nositi maske.

• U individualnoj nastavi učitelj  ne koristi instrument na kojem svira učenik.

• Fizički razmak između učitelja i učenika iznosi 2 metra.

• Propisana pauza između individualnih satova iznosi 15 minuta.

• Za vrijeme pauze potrebno je očistiti prostor, dezinficirati instrument i radne površine.

• Nastava solfeggia održavat će se u blok-satovima u skladu s održavanjem propisanog fizičkog razmaka u učionici i s pauzama od 30 minuta za čišćenje i dezinfekciju prostora.

O svim detaljnim informacijama, uputama i mjerama o posebnoj organizaciji rada u Školi, kao i rasporedu sati za svakog pojedinog učenika mentori će informirati svoje učenike u individualnim konzultacijama u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine.

Voditelj Glazbenog odjela

Kristian Ontl, prof.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 3. 9. 2020.

Savjetovanje mladih

Školska brošura