Obavijest o Produženom boravku

Poštovani roditelji,

produženi boravak započet će s radom u drugom tjednu nastave, u ponedjeljak, 14. rujna 2020. godine.

Sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije Covid-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021. HZJZ-a i MZO-a ove će školske godine produženi boravak biti moguće organizirati za učenike prvih i drugih razreda.

Učenici prvih i drugih razreda dobit će prvi dan nastave, u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine  Upitnik o pohađanju produženog boravka. Molimo vas da se popunjavanjem Upitnika izjasnite o pohađanju  produženog boravka. Ispunjeni Upitnik pošaljite po djetetu učiteljicama-razrednicama do srijede, 9. rujna 2020. godine.

Molimo vas da redovito pratite mrežne stranice Škole gdje ćete o svim detaljima organizacije rada u produženom boravku  biti pravovremeno obavješteni.

Organizacija rada u produženom boravku

Ravnateljica Škole

Davorka Parmač, prof.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 10. 9. 2020.

Ovaj mjesec: 2017