Obavijesti, vijesti i najave

Obavijest za roditelje učenika razredne nastave - izmjena voznog reda

Poštovani roditelji učenika razredne nastave,

prije svega zahvaljujemo vam na podršci i pruženoj suradnji tijekom nastave na daljinu. Hvala vam na strpljenju, razumijevanju i trudu koji ste uložili kako bi nam pomogli da realiziramo uspješnu nastavu u okolnostima s kakvima se ranije nismo susreli.

Učenici razredne nastave okončali su s nastavom na daljinu i vratili se u školske klupe. Ovim putem vas želimo podsjetiti na važnost pridržavanja svih mjera Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo radi sprječavanja i suzbijanja epidemije COVID-19.

Posebno naglašavamo obavezu mjerenja temperature kod djece. Prema Uputama HZZO-a roditelji/skrbnici dužni su izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu SVAKI DAN prije dolaska u ustanovu i vrijednost izmjerene temperature zabilježiti u učeničku informativku. U slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dovoditi dijete u ustanovu nego se javljaju telefonom ravnatelju ustanove i izabranom pedijatru/liječniku obiteljske medicine radi odluke o testiranju i liječenju djeteta. Hvala na suradnji i razumijevanju!

VAŽNA OBAVIJEST O VOZNOM REDU

Od narednog tjedna, točnije od 1. lipnja 2020. mijenja se vozni red školskog autobusa. Vozni red prilikom dolaska u školu ostaje ISTI, a mijenja se samo vozni red prilikom povratka iz škole, i to:

ŠKOLSKI AUTOBUS POLAZI IZ ŠKOLE U 12.30 SVAKIM RADNIM DANOM.

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 29. 5. 2020.

Savjetovanje mladih

Školska brošura