Obavijesti, vijesti i najave

Tjedan ponavljanja i planiranja

Poštovani roditelji, dragi učenici,

pred nama je tjedan nastave predviđen za ponavljanje, planiranje i pripremu za drugu fazu nastave na daljinu kada bismo trebali primjeniti Uputu za vrednovanje i ocjenjivanje u virtualnom okruženju.

Aktivnosti učenika treba usmjeriti na ponavljanje i rješavanje eventualnih zaostataka prethodna tri tjedna nastave na daljinu. Učenici ne bi trebali tijekom tjedna dobivati nove zadatke od svojih učitelja i nastavnika. Dovoljno je da učenici prate televizijske programe i upute svojih razrednih i predmetnih učitelja za ponavljanje nastavnih sadržaja. Učenici razredne nastave prate program Škole na Trećem (HRT3), a učenici predmetne nastave moći će pratiti videolekcije koje su se već prikazivale, odnosno za koje im njihovi nastavnici daju uputu da ih ponove. Na SPTV i RTL 2 bit će prikazivane videolekcije koje su već bile u rasporedu, izborni predmeti i međupredmetne teme.  Podsjećamo da su svi sadržaji dostupni i na YouTube kanalima pa učitelji i nastavnici mogu individualno usmjeriti učenike prema točno određenim obrazovnim sadržajima.

Svima želim strpljenja i uspjeha u učenju te dobre rezulate vrednovanja u nadolazećem vremenu.

Ostanite zdravi.

S osobitim poštovanjem.

Ravnateljica škole

Davorka Parmač, prof.

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 5. 4. 2020.

Savjetovanje mladih

Školska brošura