PRIJAVE ZA NOVIGRADSKO PROLJEĆE ZA UČENIKE OŠ-SE RIVARELA NOVIGRAD

Dragi učenici i roditelji,

započele su prijave za Školu stvaralaštva "Novigradsko proljeće 2020." koja se održava u našoj školi od 28.ožujka do 4.travnja 2020. godine.
Razrednici i stručna služba škole prijavljivat će zainteresirane učenike do utorka, 21.siječnja 2020.godine.
Molimo vas da zaključno s navedenim datumom putem e-maila dostavite sljedeću potrebnu dokumentaciju:

• Motivacijsko pismo (ispunjavaju učenici osobno, opseg od 150 do 300 riječi, motivacijsko pismo sadrži: životopis, motivaciju za odabir dvije prijavljene radionice i druge interese učenika, očekivanja od radionica).
  • Naveden izbor dviju radionica koju učenik/ca želi pohađati.
  • Navedeno je li  ili nije učenik/ca već prethodno sudjelovao/la na Novigradskom proljeću.
  • Ukoliko imate - dodatnu dokumentaciju specifičnu za prijavu na pojedinu radionicu (tekstualni, slikovni, zvučni, videozapisi (uz prijavnicu se ne šalju videozapisi teži od 5Mb nego se postavlja link za dokument koji se nalazi na serveru), potvrde i priznanja, sudjelovanja na radionicama, na svim razinama natjecanja i na smotrama, drugi samostalni radovi kao što su natječaji, izložbe i slično…).

Molimo Vas da gore navedeno dostavite na obje e-mail adrese: iva.gortan@gmail.com i maja.manzin@skole.hr.

Sve detalje o ovogodišnjoj Školi stvaralaštva možete pronaći na sljedećoj poveznici: http://www.novigradsko-proljece.com/web/

Izgled prijavnice za Novigradsko proljeće 2020. možete vidjeti na sljedećoj poveznici: http://www.novigradsko-proljece.com/web/prijavnice/wp-content/uploads/sites/4/2019/12/prijavnica_2020.pdf

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 7. 1. 2020.