Hrvatski Pinokio Hrvoje

Hrvatski Pinokio Hrvoje, scensko je iznenađenje koje nam u  najradosnijem mjesecu u godini spremaju učenici iz 2. a razreda sa svojom učiteljicom i uz veliku suradnju i pomoć svojih  roditelja!

Ideja za igrokaz krenula je na satu hrvatskog jezika od jedne scenske improvizacije. Učenici su odmah prepoznali dobar materijal za dogradnju i provjeru svojih glumačkih sposobnosti.  Za prilagodbu dramskog teksta bila je zadužena učiteljica Aleksandra Krt, ujedno i voditeljica UPKA Error.  Igrokaz Hrvatski Pinokio Hrvoje zajednički je projekt  Škole i Errora. Hvalevrijedno je naglasiti da  svi učenici imaju svoju ulogu.

Naši mali glumci s velikim uzbuđenjem iščekuju svjetla pozornice i svoj prvi nastup koji je zakazan za djecu djelatnika Hotelske kuće Aminess u hotelu Maestral u petak, 7. prosinca 2018. godine.

17. prosinca 2018. godine ( ponedjeljak ) nastupit će na domaćem terenu, u višenamjenskom prostoru škole s početkom u 19 sati.

U  predblagdanskom ugođaju i raspoloženju vesele se susretu i predstavi koju nam daruju!

objavio: Sanja Pilat Federici   datum: 6. 12. 2018.