Predavanje "Pravilna prehrana djece"

U ponedjeljak, 3.12.2018. u 18 sati održat će se roditeljski sastanak – predavanje u višenamjenskom prostoru OŠ-SE RIVARELA

''Pravilna prehrana školske djece''

koje će voditi magistra nutricionizma Nina Penezić. Predavanje je dio projekta ''Program unapređenja prehrane u školi'' koji je ostvaren u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Istarske županije, uz financijsku potporu Grada Novigrada. U sklopu projekta održane su radionice za učenike i predavanje za osoblje škole, a za kraj nam predstoji gore navedeno predavanje za roditelje.

Poštovani roditelji,

U ponedjeljak, 3.12.2018. u 18 sati održat će se roditeljski sastanak – predavanje u višenamjenskom prostoru OŠ-SE RIVARELA

''Pravilna prehrana školske djece''

objavio: Ljiljana Kostić   datum: 29. 11. 2018.